Centrum Caolinumsoučasná architektura a tradice
Naše akce v centrusledujte a navštěvujte Zobrazit více
Kaolínový důl Nevřeňtajemné nevřeňské podzemí

Termíny prohlídek

TERMÍNY PROHLÍDEK NEVŘEŇSKÉHO PODZEMÍ

DLE AKTUÁLNÍHO NAŘÍZENÍ VLÁDY ČR BYLY ZRUŠENY KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY NEVŘEňSKÉHO POD ZEMÍ OD 12.10.2020 DO 25.10.2020.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu po rozvolnění opatření.

Rezervaci a prodej vstupenek zajišťuje Centru Caolinum Nevřeň e-mailem na rezervace@centrumcaolinum.cz, případně telefonicky na tel. 723 469 874 (SO a NE  9.00-14.00). Po ověření aktuální dostupnosti vám rezervaci potvrdíme. Pokud nezvedáme telefon, právě se věnujeme návštěvníkům a proto Vás prosíme o trpělivost. Zkuste prostě zavolat znovu.

REZERVUJTE SI PROSÍM VSTUPENKY PŘEDEM! VZHLEDEM K VELKÉMU ZÁJMU O PROHLÍDKY A OMEZENÉMU POČTU NÁVŠTĚVNÍKŮ VE SKUPINĚ VÁM BEZ PŘEDCHOZÍ REZERVACE NEMŮŽEME ZARUČIT VOLNÉ MÍSTO NA PROHLÍDCE. Do dolu je zakázán vstup dětem mladším 4 let a zvířatům. 

Při rezervaci více než 10 vstupenek požadujeme nevratnou zálohu 50 Kč/ 1 osobu.
Zálohu je možno zaplatit buď v hotovosti přímo v Centu Caolinum Nevřeň nebo zaslat zálohu na účet obce Nevřeň, č.ú. 123-2233260267/0100. Do poznámky prosím uvést rezervace prohlídky a jméno, na kterou byla rezervace provedena.
Pokud neobdržíme zálohu do 2 pracovních dní, rezervované vstupenky budou uvolněny k prodeji.

Čas prohlídky označuje čas setkání s průvodcem u vstupu do podzemí, které je od Centra Caolinum vzdáleno cca 1,7 km neboli 20 - 30 minut pohodlné chůze po značené naučné stezce.

DŮLEŽITÉ!! VSTUPENKU JE NUTNÉ SI VYZVEDNOUT V CENTRU CAOLINUM NEJPOZDĚJI 30 MINUT PŘED PLÁNOVANÝM ČASEM PROHLÍDKY, poté rezervace propadá!!

Individuální termíny prohlídek nabízíme školním exkurzím a skupinám o minimálním počtu 10 osob.

Platba v hotovosti či platební kartou.